HAKKIMIZDA

İzmir ve çevresinde öncü inşaat firmalarına ürün tedariki ile başladığımız bu yolculukta 2011 yılından itibaren edindiği bilgi ve tecrübeler ile  siz sayın danışanlarımıza profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Amacımız, barınma ihtiyacını fırsata çevirmek ve birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcılarımıza sektörde edindiğimiz deneyimlerimiz kapsamında hizmet vermektir.
Değişen dünya koşulları karşısında, güncel trendleri takip ederek yatırımcı memnuniyetini kendine ilke edinen bir danışmanlık firması olarak, siz değerli yatırımcılarımızla güçlerimizi birleştirerek emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Geleneksel yöntemlerin yanı sıra insan odaklı problem çözme becerisi sayesinde kısa sürede hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. İhtiyaçlarınız ile ilgili alternatifler ve alanlarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı sunuyoruz.
Doğru fiyat - doğru yatırım mantığını benimseyen, etik değerlere önem veren bir danışmanlık firması olarak, yatırımcılarımızın güvenli ve kazançlı yatırımlar yapmasını hedefliyoruz. Tierra Gayrimenkul olarak, sektördeki deneyim ve tecrübelerimizle her zaman yanınızdayız. Siz de doğru yatırımlar için bizi tercih edin, emin adımlarla geleceğinize yürüyün!

Misyon

MİSYONUMUZ 

TİERRA Gayrimenkul olarak sektördeki misyonumuz, müşterilerimize en kaliteli, güvenli ve karlı yatırım fırsatlarını sunmak ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak özelleştirilmiş gayrimenkul çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize en iyi danışmanlık hizmeti vermek için çalışıyoruz. Aynı zamanda, yasalara uygunluk, etik değerlere saygı, şeffaflık ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak, müşterilerimize güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz. Misyonumuz doğrultusunda, sektördeki en iyi gayrimenkul danışmanlık firmalarından biri olmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.
 

Vizyon

VİZYONUMUZ 

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk sahibi olan ,uluslararası faaliyetler gerçekleştirebilen gayrimenkul şirketi olmayı hedefliyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarımız, yüksek standartlı ve alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin hayallerindeki evleri ve iş yerlerini gerçeğe dönüştürmek için çalışacağız. Amacımız, hem müşterilerimizin hem de paydaşlarımızın beklentilerini aşarak, gayrimenkul sektöründe lider bir konuma ulaşmaktır.

VenioAgency Copyright 2023